PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32274}

Nigdy więcej

Enough
6,8 31 261
ocen
6,8 10 1 31261
5,7 3
oceny krytyków
Nigdy więcej
powrót do forum filmu Nigdy więcej

Marny

ocenił(a) film na 2

Film dla bab ktory pokazuje jacy to faceci są okropni..przewidywalna fabuła oraz mężczyzna ukazany jak totalny potwór.2/10

ocenił(a) film na 2
Varza

sory za błąd -"jako" a nie jak

ocenił(a) film na 2
Varza

Jeżeli ktoś naprawde chce zobaczyc jak mężczyzna potrafi być potworem to radze obejrzec taki film jak "nic doustnie"(nill by mouth).Jest to swietny realistyczny film a nie takie proste hollywodzkie gówno ja ten obraz.

Varza

Ja uwielbiam ten film!

ocenił(a) film na 7
dodsab

Ja też. To chyba jeden z niewielu filmów, w których Lopez udowodniła, że nie jest jakąś marną aktorką. Fabuła może i trochę przewidywalna, ale mimo to ogląda się film w ciągłym napięciu.

ocenił(a) film na 10
Varza

film dla bab haha i to pisze koleś który filmowi basen daje 10 punktów gratulacje kolego

ocenił(a) film na 2
kokosek19

Hmm....a co to ma wspólnego z filmem "Basen"?Dziwne porównanie;jak piernik z wiatrakiem.

ocenił(a) film na 9
Varza

pokazuje bardzo często prawdę - bardzo mi się podobał

Varza

oczywiscie ze dla bab,bo moze ktoras baba po obejrzeniu tego filmu przejrzy na oczy i tez powie swojemu slubnemu NIGDY WIECEJ!!!tym bardziej ze w wiekszoosci przypadkch na to wszystko musza patrzec dzieci:(I wcale nie jest tak ze facet jest tu pokazany jako potwor tylko jako facet po prostu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones