PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32274}

Nigdy więcej

Enough
6,8 31 261
ocen
6,8 10 1 31261
5,7 3
oceny krytyków
Nigdy więcej
powrót do forum filmu Nigdy więcej

Dobry film

użytkownik usunięty

J.Lo nie jest taką złą aktorką, jak twierdzą niektórzy. Myślę, że zagrała ok. Ciekawa fabuła, niezłe dialogi. Oglądałam po raz któryś i nie nudziło mi się.
7/10

użytkownik usunięty

Rzeczywiście w tym filmie Lopez pokazała, że potrafi grać, tylko że w tym jednym filmie to pokazała, a w kolejnych i poprzednich była beznadziejna. A za jeden udany film nie można powiedzieć, że jest dobrą aktorką ;-)

nie lubię lopez, ale w tym filmie grała dobrze.

użytkownik usunięty

Gdyby byla złą aktorką to by po czasie wogole nie grala w zadnym filmie.

ocenił(a) film na 6

to jak wytłumaczyć, że ci źli ciągle grają mimo tego, że są beznadziejni:D? oczywiscie nie mam nic do Lopez ale argument chyba dobry nie jest;)

użytkownik usunięty
grabarz91

Ci 'źli' to np. kto?

ocenił(a) film na 10

Film bardzo dobry, tzrymał w napięciu J.lo zagrała świetnie :) z niewinnej i słabej w kobiete walczącą o swoje prawa mmm.. 10

użytkownik usunięty
lilly405

film dobry, fabuła wciąga, choć nie była nadzwyczajna, Jennifer Lopez, filmowa córeczka Lopez i aktor grający Mitcha fenomenalni.
zgadzam się, że to najlepsza rola Lopez, jednak według mnie jest na równi w filmach "Miasto śmierci" i "Oczy anioła".
jednak według mnie na dobry thriller, to trochę zabrakło, za mało się działo, przynajmniej ja tak uważam, jednak sądze iż ostatnie minuty filmu wszystko wynagradzają, więc daje mocne 7/10 .

słaby!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo słaba kopia Sypiając z wrogiem

ocenił(a) film na 7

bardzo mi się podobał pewien cytat :)
"-jak go chcesz pokonać?
- atakując
- ok, a co zrobisz po ataku?
- nic.
-dlaczego nic?
-bo nie przestanę atakować"

bardzo fajny :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones